12.03.2019-Учителі 1-их класів нашого навчального закладу брали активну участь у семінарі за темою: «Нова українська школа: реалії і перспективи», який проходив на базі Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»

В ході заходу учасники семінару ознайомилися з актуальними проблемами Нової української школи як основи національної освітньої реформи; проаналізували теоретичні та методичні аспекти організації освітнього середовища у контексті сучасних викликів реформування системи освіти України; формували цілісне сприйняття освітнього процесу Нової української школи; здобували професійне самовдосконалення через підвищення рівня методичної компетентності.

В ході заходу було прослухано наступні виступи:

1. «Відкриття семінару. Ознайомлення із планом проведення семінару», Бєляєва Сергія Борисовича, кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

2. Майстер-клас на тему: «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА = новий простір: комплементація європейського досвіду в практику організації освітнього середовища українських шкіл», Блудової Юлії Олександрівни, тренера НУШ, кандидата педагогічних наук, викладача кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

3. Майстер-клас на тему: «Організація формувального оцінювання в Новій українській школі», Толмачової Ірини Миколаївни, тренера НУШ, кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

4. Майстер-клас на тему: «Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO», Ільїної Олени Олексіївни, тренера НУШ, викладача кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Завершенням семінару стало підведення підсумків роботи та вироблення рекомендацій.

Галерея "12.03.2019-Семінар учителів 1-их класів"