10.03.2019-Під патронатом міського голови Геннадія Кернеса, при підтримці депутата обласної ради Олександра Ткаченка у нашому навчальному закладі проходили веселі розваги-святкування Масляної

На святі були присутні почесні гості: депутат Харківської обласної ради Олександр Юрійович Ткаченко, в.о. голови Адміністрації Холодногірського району Григорій Дмитрович Кашлаков та начальник Управління освіти адміністрації Холодногірського району Інесса Ігорівна Горбачова.

Творчий колектив учнів, вчителів та батьків відтворили цікаві українські традиції цього свята. Дійство видалося колоритним та різнобарвним.

Дітки виконували запальні танці, декламували вірші, співали народні пісні, веснянки, заклички, грали у народні розваги та ігри.

В цей день чудовий настрій та щирі посмішки розквітли в душі у кожного, а довгоочікувана весна принесла радість та надію на нові звершення!

Прийшла пора Зимі на північ повертатись,

Тож, хоче вона з нами попрощатись.

Дарує Масляну нам на прощання –

Свято веселе зимове, останнє.

Галерея "10.03.2019-Свято Масляної"