04.03.2019-Учні нашого навчального закладу надали свої роботи на четвертий конкурс ілюстрацій-малюнків, віршів "Мрії про Україну"

Конкурс проходив серед учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, відповідно до листа Департаменту освіти Харківської міської ради та листа голови Харківської обласної організації "Спілка ветеранів АТО".

Основним завданням конкурсу є утвердження в свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості.

Метою конкурсу є формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою та розвитком.