14.02.2019-Викладачі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відвідали учнів нашого навчального закладу

Під час спілкування діти дізналися про переваги навчання у ХНАДУ, а саме на факультеті транспортних систем. Адже спеціалісти автомобільно-дорожньої галузі були і завжди будуть потрібні у всьому світі, бо цивілізована країна та, у якій вміють будувати якісні дороги. Професорсько-викладацький склад ХНАДУ робить усе можливе, щоб нинішні студенти стали справжніми фахівцями, талановитими інженерами.

Цікавою для учнів була й інформація щодо плідної наукової роботи, яка ведеться на факультеті за наступними напрямками:

пасажирські перевезення у містах;

організація дорожнього руху в містах;

логістика;

організація вантажних перевезень;

розробка методів оптимального управління транспортними об'єктами;

наукові дослідження в галузі диференціальних рівнянь і теорії ймовірностей і математичної статистики та ін..

/Files/images/2018_2019/1402hnadu/IMG-0b7e8d11c8186aa1374a4943a4c03664-V.jpg