13.12.2018-Практичним психологом нашого навчального закладу, Савіною Юлією Іванівною, було проведено урок-тренінг "Право вибору" для учнів 7-Б класу

В ході заходу учні отримали знання та формували практичні нави­чки самопізнання, усвідомлення життєвих планів і цілей; ознайомилися з основними принципами розвитку особистісного потенціалу; формували розуміння складових розвитку цього потенціалу; окреслили принципи взаємодії особистості і суспільства для взаємного гармонійного розвитку; ознайомилися з технологіями спілкування, створенняіміджу, роботи в команді тощо; формували навички конструктивної взаємодії з навколишнім світом, собою та іншими; формували свідоме ставлення до власного життєвого вибору та відповідальності за нього.