30.09.2018-Учні та батьки нашої школи брали активну участь у Першому Харківському сімейному форумі

Форум проходив у Kharkiv Palace Premier Hotel. Захід мав на меті: популяризацію сімейних традицій і цінностей на засадах партнерства та взаємоповаги, усвідомленого батьківства, підвищення престижу багатодітних сімей, рівного розподілу сімейних обов’язків та відповідальності між жінками і чоловіками, залучення потенціалу громади до вирішення соціальних питань сім’ї. Гостей форуму у великій залі чекали виступи провідних фахівців в галузі медицини, психології, юриспруденції, соціальної педагогіки. Окрім цього було організовано виставку закладів, установ та організацій, які працюють в сфері надання послуг сім’ям, дітям, батькам. Для дітей працювали зони активності з бебісіттерами та аніматорами, ігротеки, легостоли, бізіборди, конструктори, майстер-класи. В рамках форуму було проведено три панельні дискусії, на яких фахівці з сімейної політики, представники громадських організацій, науковці та всі бажаючи активні харків’яни обсудили актуальні питання життя сімей.