18.05.2017 – У нашій школі проходило свято «Прощання з Букварем», яке підготували та провели класні керівники 1-А та 1-Б класів

/Files/images/2016_2017/1805_proschavay_bukvar/P1070095.JPG

Здається, тільки вчора малюки прийшли до школи на перший дзвінок, а вже закінчують перший клас. За цей невеличкий проміжок часу діти вивчили букви, стали самі читати казки, оповідання, вірші. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка привела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Скільки зусиль діти приклали для того, щоб подолати цю першу сходинку – навчитися читати.

Урочисто й цікаво пройшло прощання з Букварем. З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята у житті маленьких першокласників зібралися гості – вчителі, учні, батьки і рідні першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство.Доброзичлива атмосфера, красиві вірші, веселі пісні, частівки не залишили байдужим нікого.