15.05.2017-19.05.2017 - Тиждень безпеки дорожнього руху

15 травня 2017 – У нашій школі розпочався тиждень безпеки дорожнього руху. Заплановано різноманітну за змістом і формою профілактичну робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму з усіма учнями.

Класними керівниками були проведені хвилинки безпеки та єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Під час цих заходів учителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, такі як: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок, інсценізації, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини та тренінгові вправи.

На базі шкільної бібліотеки організовано виставку-огляд літератури з теми «Ми –пішоходи».

Свої таланти учні початкових класів зможуть продемонструвати, взявши участь у виставці-конкурсі малюнків «Дорога – не місце для гри!».

Усі проведені заходи будуть цілеспрямовані на формування у дітей основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях міста і ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді.