Структура 2017/2018 навчального року

Міністерство освіти і науки України рекомендує навчальні заняття організувати за семестровою системою (лист МОН від 11.06.2014 р. № 1/9-303):
- І семестр – з 1 вересня до 29 грудня;
- ІІ семестр – з 15 січня до 25 травня.
Канікули рекомендуємо провести в такі терміни:
- осінні з 23 жовтня до 30 жовтня;
- зимові з 30 грудня до 15 січня;
- весняні з 26 березня до 02 квітня.

У 2017/2018 навчальному році передбачається проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової школи у вигляді підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови та математики.

Державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором учнів (11 клас) чи школи (9 клас) за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами.

Режим роботи закладу: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

Заняття розпочинаються о 8.30 . Усі учні школи приходять о 8.15.
З першим дзвінком учень повинен бути в класі.
Вихід учнів із приміщення школи під час навчальних занять без дозволу вчителя – предметника (класного керівника) заборонено. Якщо учень затримується у школі після уроків,він повинен завчасно попередити про це батьків. Повідомлення про запізнення учня записується в його щоденник черговим учителем .