Скрипниченко Лариса Миколаївна

директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 Харківської міської ради Харківської області

Скрипниченко Лариса Миколаївна в 1982 році закінчила Харківський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-енергетик, а в 1990 році Харківський державний педагогічний інститут імені Г.С. Сковороди за спеціальністю вчитель математики та фізики. В школі № 57 працює учителем фізики з 1986 року, з 1996 року призначена заступником директора з виховної роботи, з 2011 року призначена директором школи.
Скрипниченко Л.М. - учитель фізики та математики, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "учитель-методист"
/Files/images/Скрипниченко Л.М. 002.jpg

/Files/images/img001.jpg

Панкратова Наталя Миколаївна

заступник директора школи № 57 з навчально- виховної роботи

Панкратова Наталя Миколаївна, закінчила Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди в 1996 році за спеціальністю вчитель української мови та літератури. В школі № 57 працює вчителем української мови та літератури з 1999 року, з 2011 року переведена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.
Панкратова Н.М. - учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель"

Супрунова Олена Миколаївна

заступник директора школи № 57 з виховної роботи

/Files/images/img042.jpg

Супрунова Олена Миколаївна закінчила Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди в 1997 році за спеціальністю вчитель української мови та літератури. В школі № 57 працює вчителем української мови та літератури з 1996 року, з 2011 року переведена на посаду заступника директора з виховної роботи.
Супрунова О.М. - учитель української мови та літератури І категорії, "старший учитель"