• Благодійні внески

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ

ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛІ І-ІІІ СТ. №57

(адреса закладу: вул. Сочинська, 66-А)

ПАМ’ЯТКА

для батьків, які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу

1. Благодійна діяльність регламентується законодавчими актами та нормативними документами (перелік додається).

2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати навчальному закладу чи ні – це Ваше особисте рішення. Ніхто не може контролювати здійснення Вами благодійної допомоги.

3. Благодійні внески у вигляді коштів не можуть прийматися працівниками навчального закладу, окрім бухгалтера у навчальних закладах, що ведуть самостійний бухгалтерський облік.

4. Переказ благодійних внесків Ви можете здійснити на спеціальний розрахунковий рахунок навчального закладу, що розміщений на інформаційному стенді та на сайті навчального закладу, через каси банку, інтернет-банкінг, платіжні системи тощо. У будь-якому обраному Вами варіанті обов’язковим є відповідне оформлення у бухгалтерському обліку.

5. Якщо благодійний внесок робиться у грошовій формі слід зазначати цілі, на які внесок призначається (обговорений на засіданні Ради навчального закладу трирічний план розвитку матеріально-технічної бази навчального закладу розміщений на сайті навчального закладу). Якщо благодійник не вказує цілі, то керівник навчального закладу може направити благодійні кошти на першочергові потреби, пов’язані виключно з основною діяльністю.

6. Благодійник має право здійснювати контроль за цільовим використанням благодійних внесків, у тому числі шляхом отримання інформації на письмовий запит, участі в загальних зборах батьків, де вирішуються питання надання благодійної допомоги та/чи заслуховується звіт батьківського комітету (ради) про використання благодійної допомоги. Ви можете вимагати позачергові звіти батьківських комітетів (рад) про використання благодійної допомоги.

7. Благодійник має право отримувати звіт про використання внесків.

8.Щомісячний звіт адміністрації навчального закладу щодо залучення та використання благодійних внесків у рекомендованій Департаментом освіти формі повинен розміщуватися на сайті та інформаційному стенді навчального закладу.

9. Ви маєте знати про обов’язковість щорічного звітування керівника навчального закладу на загальних зборах (конференціях) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості.

10. У разі примусового збору коштів, фактів дискримінації дітей або порушення вимог діючого законодавства України Ви завжди можете звернутися за Телефонами Довіри до Департаменту освіти Харківської міської ради (725-25-01), громадських приймалень депутатів Харківської міської ради 7 скликання (номери телефонів розміщені на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету http://www.city.kharkov.ua або управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради.

Холодногірський район 712-34-27

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ДЛЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ

Конституція України
Цивільний кодекс України
Закон України "Про загальну середню освіту"
Бюджетний кодекс України
Закон України "Про благодійну діяльність та благодійні організації"
Міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України
Постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222 (із змінами) "Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами та закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування"
Лист Міністерства освіти і науки України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків"
Лист Міністерства освіти і науки України від 09.04.2012 №1/9-272 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків"
Лист Міністерства освіти і науки України від 05.09.2013 №1/9-608 “Щодо благодійних внесків”

Якщо Ви бажаєте допомогти в зміцненні матеріально-технічної бази нашого навчального закладу, повідомляємо реквізити для надання благодійних внесків Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №57 (адреса закладу: вул.Сочинська, 66-А)

Одержувач - Управління освіти
адміністрації Холодногірського району
Харківської міської ради
(для Харківської
загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 57)
Р/р 31551304123188,
Код ЄДРПОУ 02146305

ІНФОРМАЦІЯ ПРО БЛАГОДІЙНІ ТА СПОНСОРСЬКІ ВНЕСКИ

2016 рік

2017 рік

2018 рік

2019 рік

Адміністрація, педагогічний колектив нашого навчального закладу висловлюють щиру подяку усім батькам учнів за розуміння проблем, які постійно виникають перед школою, і за безкорисливу, конкретну допомогу у зміцненні її матеріально-технічної бази, що сприяє покращенню умов для навчання і виховання підростаючого покоління.

Всі благодійні внески, що надійшли від батьків, оприбутковані централізованою бухгалтерією Управління освіти адміністрації Холодногірського району