Безпека життєдіяльності

Основний Закон України проголошує, що найвищою соціальною цінністю в Україні визнаються людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека.

Безпека життєдіяльності – це галузь науково-практичної діяльності, спрямованої на вивчення загальних закономірностей виникнення небезпек, їх властивостей, наслідків їх впливу на організм людини, основ захисту здоров’я та життя людини і середовища її проживання від небезпек, а також на розробку і реалізацію відповідних заходів і засобів щодо створення та підтримки здорових і безпечних умов життя і діяльності людини.

Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, мінімізувати можливий ризик, жити в гармонії з собою та з природою.

В основі терміну ''безпека життєдіяльності'' лежить співвідношення ''людина–середовище проживання''. Частіше жертвами нещасних випадків, аварій, стихійних лих стають діти. Як правило, вони не знають елементарних правил поведінки або просто бездумно та безпечно поводять себе на вулиці, на воді, під час купання, на дорозі, в побуті тощо. Разом з тим вони і самі створюють небезпечні ситуації. Щоб протистояти такому явищу в суспільстві, треба змінити наше ставлення до нещасних випадків, озброївши підростаюче покоління певним багажем знань, забезпечивши сприятливі умови для життя, навчання, відпочинку

БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
КІБЕРБЕЗПЕКА ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА
БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ВОЄННИХ ДІЙ